Doprava a platby

Pri nákupe nad 3000 Kč (cca 117 €, podľa denného kurzu ČNB) je doprava zadarmo !! (platí len pre Slovensko).

Spôsob dopravy pre SLOVENSKO:

  Špedičná služba - GLS
     Zásielka je po zaplatení odovzdaná vodičovi špedičnej služby, ktorý ju doručí na zberné depo a následne je zaistený rozvoz priamo k Vám na doručovaciu adresu uvedenú v objednávke. Špedičná služba doručuje balíky na Slovensko obvykle do 48 hodín od vyzdvihnutia, a to medzi 8-18 hodinou. Pred prevzatím zásielky si prosím prekontrolujte, že nie je zásielka či obal poškodený. Pri poškodení tovaru spíšte s vodičom reklamačný protokol a potom nás kontaktujte.
Cena dopravného:  130 Kč (cca 5,02 €).  Vyššie dopravného v EURO mene závisí od prepočtu, ktorý prebieha podľa denného kurzu ČNB.

  
Spôsoby platby pre SLOVENSKO: 

Bankovým prevodom  
     Tovar zasielame na Slovensko iba pri platbe vopred. Pri objednaní tovaru si prosím prepnite menu na € (v pravom hornom rohu je voľba Česky/ Slovensky). Ako spôsob prepravy zvoľte GLS - Slovensko. Po obdržaní objednávky overíme u tovaru stav skladu a potom Vám zasielame mailom zálohovú faktúru. Po jej zaplatení a pripísaní čiastky na náš účet expedujeme tovar. O odoslaní tovaru je zákazník informovaný mailom alebo telefonicky.

 Spôsoby dopravy pre ČR:
 

   Špedičná služba - GLS
     Zásielka je odovzdaná vodičovi špedičnej služby, ktorý ju doručí na zberné depo a následne je zaistený rozvoz priamo k Vám na doručovaciu adresu uvedenú v objednávke. Špedičná služba doručuje balíky zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa od vyzdvihnutie, a to medzi 8-18 hodinou. Vodič Vám pred doručením zásielky zavolá, spoločne si tak dohodnete optimálny čas pre doručenie. Pred prevzatím zásielky si prosím prekontrolujte, že nie je zásielka či obal poškodený. Pri poškodení tovaru spíšte s vodičom reklamačný protokol a potom nás kontaktujte.
Cena dopravného:  95 Kč (platba vopred) nebo 145 Kč (dobierkou).

 Česká pošta - (balík do ruky)
     Služba České pošty – balík do ruky umožňuje doručenia tovaru už nasledujúci pracovný deň od odoslania priamo na zvolenú adresu. Adresáta informuje o doručovaní balíka prostredníctvom SMS alebo e-mailu už v deň podania. Vo vybraných lokalitách ponúka Česká pošta voľbu popoludňajšieho doručovania, ktoré Vám vopred telefonicky oznámi poštový doručovateľ. Pokiaľ Vás doručovateľ pri doručovaní zásielky na uvedenej adrese nezastihne, upozorní Vás výzvou na uloženie zásielky na pošte. Ak si zásielku nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky odoslaná späť odosielateľovi.
     Aktuálne informácie o pohybe zásielky sú k dispozícii (podľa podacieho čísla) na bezplatnej infolinke Českej pošty - tel .: 800 177 889 alebo na webových stránkach Českej pošty - Sledovanie zásielok (Track&Trace). Pred prevzatím zásielky si prosím prekontrolujte, že nie je zásielka či obal poškodený. Pri poškodení tovaru spíšte s vodičom reklamačný protokol a potom nás kontaktujte.
Cena dopravného:  86 Kč (platba vopred) nebo 122 Kč (dobierkou).
 
 Česká pošta - (balík na poštu)
     Služba Českej pošty – balík na poštu umožňuje doručenie tovaru priamo na jednu z 2 600 pôšt po celej ČR, ktorú si sami vyberiete. Vyzdvihnete si ho, kedy sa to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o možnostiach vyzdvihnutie prostredníctvom SMS alebo e-mailom už v deň podania a znovu v čase uloženia balíka na pošte. Pohyb balíka môžete neustále sledovať v systéme Track and Trace na stránkach Českej pošty.
      Aktuálne informácie o pohybe zásielky sú k dispozícii (podľa podacieho čísla) na bezplatnej infolinke Českej pošty - tel .: 800 177 889 alebo na webových stránkach Českej pošty - Sledovanie zásielok (Track&Trace).
Cena dopravného:  69 Kč (platba vopred) nebo 105 Kč (dobierkou).
 
Česká pošta - (balík do balíkovny)

     Služba Českej pošty - balík do balíkovny je cenovo najdostupnejšie riešenie pri doručení Vášho tovaru objednaného na e-shope. Hmotnosť balíka môže byť až 20 kg. Balík si môžete vyzdvihnúť na 222 špecializovaných výdajných miestach Balíkovna po celej Českej republike. Pre vydanie balíka stačí oznámiť len kód pre vyzdvihnutie, ktorý dostanete v avíze a Vaše meno pri výdaji. Pohyb balíka môžete neustále sledovať v systéme Track and Trace na stránkach Českej pošty.
Cena dopravného: 55 Kč (platba vopred) nebo 91 Kč (dobierkou).
 

 Osobný odber
     Tovar môžete vyzdvihnúť na našich výdajných miestach: Predajňa Prostějov (Sušilova 6), Dom látok a galantérie Brno (Palackého trieda 20), Dom látok a galantérie Zlín (Tyršovo nábřeží 5183) a na výdajnom mieste prevádzky (Kojetínská 4269, Prostějov). Tovar býva zvyčajne pripravené za 1-3 dni od objednania. Pokiaľ sa tovar sťahuje z našich predajní, dodacia doba sa môže predĺžiť na 7-10 dní. Akonáhle bude Vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie, budeme Vás informovať telefonicky alebo e-mailom. Pri osobnom odbere je platba možná len prevodom z účtu (platba vopred).

  
Spôsoby platby pre ČR:

Bankovým prevodom  
      Cenu za objednaný tovar zaplatíte vopred prevodom na účet. Po odoslaní objednávky Vám bude mailom zaslaná zálohová faktúra na ktorej sú uvedené všetky potrebné údaje pre platbu. Pri platbe nezabudnite uviesť variabilný symbol, čo je číslo zálohovej faktúry. Bez tohto údaja môže byť problematické platbu identifikovať. Neplaťte tovar na základe potvrdenia objednávky, ale skutočne počkajte na zaslanie zálohovej faktúry, ktorú odosielame akonáhle overíme dostupnosť vybraného tovaru. Tovar budeme expedovať po pripísaní čiastky na náš účet. Prevodom je možné platiť pri doprave Špedičnou službou GLS, Slovenskou poštou, ale aj pred osobným odberom.
Dobierkou  
    Tovar zaslaný na dobierku zaplatíte pri prevzatí od pracovníka Českej pošty (cena dobierky 36 Kč) alebo vodiča špedičné služby GLS (cena dobierky je 50 Kč).
V hotovosti  
     Po zavedení EET platby v hotovosti pri nákupe cez internet už neumožňujeme. Nie je teda možné si tovar objednať a zaplatiť v hotovosti na výdajnom mieste.