Obliečky mikroflanel SLEEP WELL 70x90/140x200cm - lesklý prúžok čoko

Kód produktu:1715264
Obliečky mikroflanel SLEEP WELL 70x90/140x200cm - lesklý prúžok čoko
Zloženie100% polyester
Údržba
Maximální teplota praní 30 C. Normální postup.Materiál se nesmí bělit !Materiál se nesmí žehlit !Materiál se nesmí chemicky čistit !Materiál se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.
39,54 EUR
32,68 EUR bez DPH
Sklad Prostějov:0
Predajňa Prostějov:0
Predajňa Brno:0
Predajňa Zlín:1
Skladom 1 ks
Prepravnou spoločnosťou:
streda 24.4 iba zo skladu Prostějov
Prepravnou spoločnosťou:
do 7 dní (z predajna)
Popis

Obliečky mikroflanel SLEEP WELL 70x90/140x200cm, lesklý prúžok čokoládový. Obliečky sú z mikroflanelu. Ten je tvorený hustými krátkymi chĺpky, ktoré sú veľmi jemné a príjemné na dotyk. Veľká hustota týchto chĺpkov zaručuje hrejivé vlastnosti mikroflanelu. Tento materiál aj pri prvom dotyku nechladí, takže už nikdy nebudete líhať do chladnej postele. Mikroflanel je vhodný pre alergikov. Na jeho vláknach sa nezachytávajú žiadne mikroorganizmy alebo prach, ktorý by mohol dráždiť. Špeciálna úprava potom zaručuje, že všetky nečistoty ľahko skĺznu po povrchu obliečky a nezostávajú tak v ňom.

Rýchloschnúci, nepúšťa vlákna, ľahko udržiavateľné. Je možné prať v práčke bez žmolkovaniu a straty odtieňa farieb na 40 ° C.
Na oboch oblieckach zipsové uzávery.

Upozorňujeme, že odtiene farieb u fotografií tovaru nemusí úplne zodpovedať skutočnosti. Farebný odtieň sa môže líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitora.