Informácie

GRAND CORPORATION, s.r.o. je veľkoobchodná firma zaoberajúca sa priamym dovozom tovaru od výrobcov textilných látok a galantéria z celého sveta. Sme univerzálnym dodávateľom metrového textilu a galantérie určených na výrobu dámskej a pánskej konfekcie.

      
Na trhu pôsobíme od roku 1994 a našou filozofiou je ponúkať zaujímavé a kvalitné odevné látky, metráž s obsahom prírodných materiálov a tak sa odlíšiť od konkurencie nakupujúci prevažne na ázijských trhoch. Približne každých 10-14 dní je zákazníkom k dispozícii nový tovar, ktoré nakupujeme v obmedzenom množstve, čím je zaručená exkluzivita výrobkov našich zákazníkov.

      Naši klientelu tvoria veľkoobchody, väčší výrobcovia konfekcie, ale aj stredné a malé šijacie dielne, odevné ateliéry a módny návrhári. Rovnako podstatnú časť odberateľov zastupujú maloobchodné predajne metráže a galantéria, zákazková krajčírstvo, tanečné štúdiá, svadobné salóny, školy a divadla.

      Metrový textil a galantériu je možné nakúpiť aj priamo v sklade alebo prostredníctvom obchodných zástupcov, ktorí majú vzorkovníky všetkých materiálov, ktoré sú skladom. Zákazníci si tak môžu posúdiť kvalitu ponúkaného tovaru. Mimo veľkoobchodný predaj má firma v Prostějove tiež predajňu metráže, kde okrem zaujímavých a veľmi atraktívnych odevných látok predáva aj metrový textil vo výpredaji (po sezóne) za zníženej ceny. Naša predajňa metrového textilu a galantérie je s ponukou viac ako 3.500 ks odevných materiálov na ploche 150 m2 najväčšie v Prostějove.

      Neustále sa snažíme zvyšovať úroveň poskytovaných služieb a aj preto sme spustili internetový predaj na doméne www.latky-galanteria.sk Tu môžete nakupovať z pohodlia domova a byť informovaní o nových produktoch našej spoločnosti. Vďaka e-shopu môžeme ponúknuť zaujímavé odevné látky, metráž aj maloobchodným zákazníkom, čo bolo predtým možné len v našej firemnej predajni.

        velkoobchodní sklad metrového textilu a galanterie          showroom

      Široký sortiment kvalitných látok, dobrá cena a servis, to je to, prečo sme získali toľko verných zákazníkov.

Ďakujeme za Vašu priazeň..